Variable Speed Bundle note vacuum currency counter FD-K1000S
FOLKTRONICS CO., LIMITED
Contact Now
Place of Origin : Guangzhou
Brand Name : FOLKTRONICS
Model Number : FD-K1000S
Price : negotiate
Packaging Details : wood packing
Delivery Time : 5days
Payment Terms : T/T, L/C, D/P
Supply Ability : 20,000pcs a year
MOQ : 1PC
Certification : ISO CE
Contact Now
Product Overview
Folktronics
Product Paramenters
Note Size Range
Minimum:90*50mm Maximum:240*100mm
Counting Speed
3.5S/100notes
Holder Capacity
210notes
Power Supply
220-240±10% 50Hz 100-120±10% 60Hz
Dimension:
298*280*815mm